Head Hinnad Kõik Riided 4,99-9,99€ Tagastusõigus 14 päeva Moodsad Riided

Ostuinfo

Hinnad

Kõik hinnad Denim24.ee lehel on toodud eurodes. Hinnad sisaldavad ka käibemaksu.

Minimaalne ostusumma

Minimaalne ostusumma on 10 €

Maksmine

Me aktsepteerime järgmiseid makseviise.

Maksekeskus

Maksekeskuse kaudu saab maksta kahel erineval moel:

1) Visa või MasterCard kaardiga
2) Pangalinkide kaudu

Visa või MasterCardiga maksmiseks tuleb makseviisi ”Maksekeskus” valimisel avanevale vormile sisestada oma krediitkaardiandmed.

Pangalinkide valik avaneb samuti makseviisi ”Maksekeskus” valimisel. Maksekeskus toetab kuute suuremat Eesti panka – Swedbank, SEB, Nordea, DanskeBank, LHV, Krediidipank.

Postikulu

Omniva Pakiautomaat - 3,99 €

Tavapärane kohaletoimetamise aeg Omniva pakiautomaadi vahendusel on 1 tööpäev jooksul alates tellimuse esitamisest. Enne kella 14.00 esitatud tellimused saadetakse välja harilikult samal päeval, kuid garanteerida me seda ei saa.

Peale saabumist hoitakse Omniva pakiautomaadis pakki 7 päeva.

Tellimust vormistades tuleb sul valida pakiautomaat, kuhu soovid oma tellimust saada. Tellimuse andmete juurde lisa kindlasti oma mobiiltelefoni number - kui saadetis on jõudnud valitud pakiautomaati, saadetakse sulle SMS paki kättesaamiseks vajalike andmetega.

Juhul, kui Denim24 on teile saatnud praaktoote, palume sellest teha pilt ja kontakteeruda klienditeenindusega. Katkised/praaktooted asendame võimaluse korral uutega.

Läbimüüdud toode

Kui meil mingil põhjusel on laoseis vale ja tellitud toodet ei ole saadaval, siis eemaldame antud toote tellimusest, tagastame makstud raha ja ülejäänud tooted toimetame kohale.

Vanusepiirang

Ostja peab olema vähemalt 18-aastane tellimaks tooteid Denim24.ee'st.